V roku 2018 to odpálime naplno!

24.02.2018

V lete sa košickými ulicami budú aj v roku 2018 preháňať cyklisti v rámci Košických cyklopotuliek. Tie si pre vás pripravili v nadchádzajúcich mesiacoch niekoľko zaujímavých prekvapení.

Okrem klasických "cyklopotuliek", ktoré poznáme už niekoľko rokov a spoznali sme vďaka nim niekoľko zaujímavých miest, osobností či udalostí si pre vás organizátori prichystali aj niekoľko prekvapení. Košické cyklopotulky odštartujú tento rok v júni cyklopotulkou, na ktorej sa dozvieme viac o siahodlhej histórii košických električiek. Na túto cyklopotulku sa určite oplatí prísť, pripravené bude pre vás jedno veľké staré prekvapenie.

Letné prázdniny odštartujeme hravo. Cyklistov tentoraz nebudeme viesť my, ale indície, ktoré dostanú na prvej zastávke. Ich úlohou bude dostať sa až do cieľa, v ktorom budú pripravené pre najlepších aj hodnotné ceny! A teraz to najlepšie ... celé "cyklopátranie" sa bude niesť v duchu Harryho Pottera!

Tešíme sa na vás už o niekoľko mesiacov. Ak by vám však aj v týchto chladných mesiacoch chýbali zaujímavé informácie o Košiciach, môžete si prečítať reportáže z minuloročných cyklopotuliek, napríklad aj o košických sochách :) 

© 2013 - 2018 Projekt BIKE
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!